lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

2020 Vanker ABC Design Viper 4 Rose Gold Diamond Special Edition

Toode: 2020 Vanker ABC Design Viper 4 Rose Gold Diamond Special Edition
Hind: 799.00 €
Toote kood: ABC viper  
Saadavus: Tarneaeg (14 päeva)
Bränd: ABC Design

 

 

Kavalad funktsioonid, ainulaadne disain ja elegantsus - need on sõnad, mis kirjeldavad Viper 4 Teemant klassi. Selles on kombineeritud tippklassi kvaliteet ja leidlik tehnoloogia. Elegantsust lisab kroomitud raam, eksklusiivne kangas ning väikesed detailid nagu teemant-õmblus käepidemel ja istmel. Viper 4 on mitmekülgne ja jõuline, täpselt sobiv maastikel liikumiseks. Selle suured õhktäidetud rattad on ideaalsed turvaliseks ja mugavaks liiklemiseks nii maal kui linnas. Tänu vankrikorvil olevale pehmele täidetud madratsile ja optimaalsele õhuringlusele, saab Teie laps nautida parimat und. Lapse kasvades saab vankrikorvi vahetada istumisosa vastu, mis võimaldab täislamavat asendit.

Vanker sobib kasutamiseks alates sünnist kuni 22kg kaaluvale lapsele. 

 

Ühildub järgmiste turvahällidega: (ABC Design Hazel, Tulip, Britax Römer BABY-SAFE i-SIZE, BABY-SAFE i-SIZE Cybex Aton, Aton M, Aton M i-size, Aton 5, Aton Q, Aton Q Plus, Aton Q i-size, Cloud Q, Cloud Q Plus, Cloud Z i-size, JOIE i-Gemm, kiddy Evolution pro, Evolution pro 2, Evolunafix, Maxi Cosi Citi, CabrioFix, Pebble, Pebble Plus)

Mõõdud:

Lahtiselt: 76 x 62 cm

 

Kokkuvolditult: 82 x 62 x 49 cm

 

Lükkesanga kõrgus: 93 - 113 cm

 

Vankrikorvi mõõtmed: 77 x 35 cm

 

Istumisosa mõõtmed: 23 x 34 cm

 

Seljatoe kõrgus: 34 x 48 cm

 

Esiratta suurus: 24,5 cm

 

Tagaratta suurus: 29 cm

 

Üldine kaal koos istumisosaga 16,1 kg.

 

Üldine kaal koos korviosaga 15,4 kg.

- Õhkkumm rattad - Jalatoe kõrgus reguleeritav - Ratastel laagrid ja vedrustus - Eemaldatav turvakaar - Pööratav istumis- ja korviosa - Kokkuvolditav korviosa - Pestav jalatugi - Reguleeritav seljatugi - Pöörlevad esirattad - Päikesevari - Veekindel materjal - Madrats - Seisupidur - Eemaldatavad rattad - Lükkesanga kõrgus reguleeritav - 5 punkti turvarihma süsteem - Hingav materjal - Transpordi lukk

 
Kodulehe tegemine
4 Kids