lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Aqua Scale 3-1 lapsevann ja kaal

Toode: Aqua Scale 3-1 lapsevann ja kaal
Hind: 79.00 €
Toote kood: 100-001  
Saadavus: Tarneaeg (7 päeva)

Aqua Scale 3-in-1

Digitaalne beebivann Aqua Scale 3-in-1 on loodud Teile lapse vannitamiseks hõlmates endas uuenduslikku tehnoloogiat, turvafunktsioone ning ruumisäästlikku lahendust. Aqua Scale beebivann on saadaval  vaid valge värvusega.

 

2-astmeline beebivann

Ainulaadse kuju ja libisemisvastase lisaseadistusega saab Teie pisike Aqua Scale vannis ohutult ja rahulikult mõnuleda ka siis kui ta ei oska veel ise istuda. Enne vannitamist palume lugeda kindlasti kasutusjuhendit mis tagab beebi ohutuima vannitamise.

 

Digitaalne beebi kaalu skaala

Kaaluge beebit seni kuni ta lõõgastub ja mängib vannis, veega või ilma – seadistage displeil kaal täpse kaalunäidu saamiseks. Beebi kaal registreeritakse Teie lapse kaalu jälgimiseks. Beebi kaalu registreerimiseks palume vajutada „menu“ nuppu 3 sekundit. Täpsema info leiate kasutusjuhendist.

 

Sisseehitatud termomeeter

Enne sisseehitatud termomeetriga vanni panemist veenduge, et vannivee temperatuur oleks ideaalne beebi jaoks. Vannivee temperatuuri saate jooksvalt kontrollida kogu lapse vanniaja jooksul  vajadusel seda reguleerides lisades  sooja või leiget vett. Beebile ideaalse vee temperatuur peaks jääma +34 kuni +36 kraadi vahele ning mitte ületama +37 kraadi.

 

Tehnilised andmed:

Vannile on lisaks vajalik osta batareid  2xAAA

Vann on mõõtmetega K: 31cm x L: 49cm x P: 80cm.

Vann kaalub 2,2 kg  (pakendiga 3,3 kg)

Sobib sünnist kuni ca` 2 aastani

 

 
Kodulehe tegemine
4 Kids