lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

BabyBjörn Smart Potty pissipott

Toode: BabyBjörn Smart Potty pissipott
Hind: 35.45 €
Toote kood: BB smart potty  
Saadavus: Tarneaeg (3 päeva)
Bränd: BabyBjörn
Värvi valik:

Ergonoomiliselt disainitud BabyBjörni pissipott pakub lapsele maksimaalset mugavust. Kummist ääris ümber põhja hoiab poti kindlalt põranda küljes ning väldib selle libisemist.

Praktiline suurus

See pissipott kombineerib endas funktsionaalsuse ja mugavuse, mis teeb sellest ideaalse poti väiksemate vannitubade jaoks. Tänu oma kompaktsusele ja minimalistlikule disainile on seda potti hea ka reisile kaasa võtta, muretsemata, et see võtab liialt palju ruumi. Pissipoti tagaküljel on ka väikene sang, tänu millele saab laps seda ühest toast teise kanda.

Lihtne hoida puhtana

Pissipoti praktiline pritsmekaitse hoiab põrandad puhtana. Potisisu on võimalik tühjendamiseks ja puhastamiseks välja tõsta, selleks kasutage pritsmekaitsme all olevat käepidet. Pissipoti sile ja puhas disain ilma nurkade ning soonteta aitab vältida igasugu mustuse teket poti pinnale.

Turvalised ja testitud materjalid

Kõik BabyBjörni köögi- ja vannitoatooted vastavad nii Euroopa kui ka Usa plastik materjali turvanõuetele. See tähendab, et seda plastikut testitakse pidevalt bisfenool A (BPA) ja tervist kahjustavate ainete suhtes.

Kaal ja mõõdud

Kaal: 540g

Mõõdud: 25.5‍ x‍ 33‍ x‍ 16.5 cm

Materjal

Pissipott on valmistatud polüpropüleenist (PP) ja termoplastilisest elastomeerist (TPE). BPA-vaba plastik.

 
Kodulehe tegemine (Poppworks OÜ)
4 Kids