lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Bebi piimata maisipuder al. 5 eluk. 6x200g

Toode: Bebi piimata maisipuder al. 5 eluk. 6x200g
Hind: 14.15 €
Toote kood: KB35  
Saadavus: Tarneaeg (7 päeva)
Bränd: Bebi beebitoit

Tähtis teada: Rinnapiim on Teie lapsele parim. Enne lapse menüüsse uue toidu lisamist konsulteerige oma perearstiga.
Kõik Bebi pudru koostisosad on kasvatatud eemal suurlinnadest ja magistraalteedest. Bebi pudrud valmistatakse Sloveenias, DrogaKolinska tehases.
Bebi pudrud ei sisalda kunstlikke lõhn-, värv-, säilitusaineid, GMO. Bebi putrude tooraine kvaliteet on rangelt kontrollitud. Toode omab kvaliteedijuhtimise sertifikaati ISO 9001.
Koostis: maisijahu 92,6%, vitamiinid (retinoolatsetaat, kolekaltsiferool, tokoferoolatsetaat,  tiamiinhüdrokloriid, riboflaviin, püridoksiinhüdrokloriid, askorbiinhape, kaltsiumpantotenaat, foolhape, nikotiinamiid, fütomenadioon, tsüanokobalamiin) ja mineraalained (rauddifosfaat, kaaliumjodiid).
Valmistamine: Peske hoolikalt käed ja vajaminevad nõud. Pudru  valmistamiseks võib kasutada rinnapiima, adapteeritud rinnapiimaasendajat, juurviljaleent, mahla. 150 ml vedelikule, mis on jahutatud kuni 50-60°C, lisada 20g (3 supilusikatäit) helbeid. Segage hoolikalt ühtlase massi saamiseni ja puder on valmis söömiseks.                                                                                                                           

TÄHELEPANU!

Kontrollige toidu temperatuuri enne toitmist. Ärge kasutage uuesti eelmisest toidukorrast järele jäänud putru. Järgides eelnenud juhiseid hoolitsete oma lapse tervise eest.

Valmistamise ja pakendamise kuupäev, säilivusaeg: vaata pakendilt. Säilitamise tingimused: Sulgege pakend hoolikalt peale iga kasutamist ja hoidke kuivas ning jahedas kohas (kuid mitte külmikus). Avatud pakend tuleb ära kasutada 3 nädala jooksul. Avamata pakendit on soovitav hoida temperatuuril mitte üle 25°C ja mitte üle 75% õhuniiskuse juures.
Tootja: „DrogaKolinska zivilska industrija, d.d.”, Kolinska Ulica 1, 1544 Ljubljana, Sloveenia.
Maaletooja: German Products Estonia OÜ, Punane 16, 13619 Tallinn, tel. 6098030, info@gpestonia.ee

 

Pakis 6tk.
 
 
Kodulehe tegemine (Poppworks OÜ)
4 Kids