lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

BeSafe turvahäll iZi GO Modular iSize + BeSafe iZi Modular iSize isofix alus VÄRVIVALIK.

Toode: BeSafe turvahäll iZi GO Modular iSize + BeSafe iZi Modular iSize isofix alus VÄRVIVALIK.
Hind: 499 € 429.00 €
Toote kood: 560000  
Saadavus: Kohe saadaval
Bränd: BeSafe
Värvi valik:


BeSafe Izi Go Modular iSize (UN r 129 iSize 40-105cm). Hällil on ergonoomiline kandesang ja väga mugav suur päikesevari. Lisaks mõnusalt sügav isteosa. Turvahälli rihmade kõrgust saab muuta ühe kerge liigutusega. Magnetite süsteem hälli külgedel tagab mugava lapse sisse asetamise, ilma et turvarihmad jääks alla. Lihtne paigaldada. 5-punkti turvavöö. Sobib mitmetele populaarsetele vankritele. Vastab UN r 129 iSize standardile.
 

iZi Modular on innovatiivne süsteem BeSafe'lt. Turvahäll on saanud skoori "Very Good" turvalisuse osas ADAC / Stiftung Warentest Mais 2016 ning tiitli «Best Buy» ajakirjalt Which?

Väga lihtne paigaldada.
Isofix alusega on turvahälli väga lihtne paigaldada. Samas on võimalik hälli kasutada ka ilma aluseta, kinnitades turvavööga. 


BeSafe kasutab unikaalset kombinatsiooni EPS-is ja vahtmaterjalist ning pehmest kattest. See kõik teeb turvahälli lapsele väga mugavaks.Turvahäll vastab uusimale turvastandardile UN R-129 i-Size ning sisaldab ka lisa külgkaitse mehhanismi SIP+BeSafe iZi Go Modular turvahälli saab paigaldada väga paljudele populaarsetele jalutuskärudele ning vankritele (vastavalt standardile EN1888).

 Testitud

 

 

 
Kodulehe tegemine (Poppworks OÜ)
4 Kids