lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Connetix magnetilised klotsid 202tk Pastel Mega Pack

Toode: Connetix magnetilised klotsid 202tk Pastel Mega Pack
Hind: 230.00 €
Toote kood: CON-EU-P202  
Saadavus: Kohe saadaval
Bränd: Connetix

UUS! Connetix magnetklotsid pastelsetes toonides – et loovus ja värvidemäng saaksid lennata, ootavad uusi ja vanu magnetklotside sõpru nüüd mahedad rose, berry, peach, mint, emerald, lemon, violet ja sapphire ????

Connetix klotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU! Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotsid on tugevamate magnetitega kui teised magnetklotsid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid.
Klotsid on kriimustuskindlad ja vastupidavad, väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes hästi mängivad ja peegeldavad. Ühilduvad enamiku teiste magnetiliste klotsidega ja kõigi teiste Connetix Tiles komplektidega.

Mõõdud: 47.1×31.9×9 cm
Materjal: Vastupidav BPA vaba plastik, mida kasutatakse ka toiduainete hoiustamiseks. Ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.
Soovitatav vanus: alates 3 eluaastast

Komplekti kuulub 202 osa:
16 x suurt ruutu
8 x suurt kuusnurka
48 x väikest ruutu
32 x võrdset kolmnurka
32 x täisnurkset kolmnurka
32 x kõrget kolmnurka
8 x aknaruutu
8 x seest tühjad ruudud
8 x ristkülikut
8 x ruudukujulist väravat
2 x kummist ratastega autoalust
ideeraamat


 

#klotsid#ehitus#3d#konstrueerimine#connetix#magnetklotsid

 
Kodulehe tegemine
4 Kids