lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Connetix magnetilised klotsid 40tk Pastel Geometry Pack

Toode: Connetix magnetilised klotsid 40tk Pastel Geometry Pack
Hind: 65.95 €
Toote kood: CON-EU-P40G  
Saadavus: Hetkel otsas
Bränd: Connetix

 

UUS! Connetix magnetklotsid pastelsetes toonides – et loovus ja värvidemäng saaksid lennata, ootavad uusi ja vanu magnetklotside sõpru nüüd mahedad rose, berry, peach, mint, emerald, lemon, violet ja sapphire ????

Connetix magnetiliste klotside pastelne geomeetria komplekt – ideaalne lisakomplekt magnetklotside kollektsioonile. Komplektis on kõrged kolmnurgad ja kuusnurgad. Kuusnurksed tükid lisavad palju mänguvõimalusi ja kõrgetest kolmnurkadest saab luua vikerkaareringi. Connetix klotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU! Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotsid on tugevamate magnetitega kui teised magnetklotsid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid.
Klotsid on kriimustuskindlad ja vastupidavad, väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes hästi mängivad ja peegeldavad. Ühilduvad enamiku teiste magnetiliste klotsidega ja kõigi teiste Connetix Tiles komplektidega.

Mõõdud: 16.3 × 25.5 × 6.5 cm
Materjal: Vastupidav BPA vaba plastik, mida kasutatakse ka toiduainete hoiustamiseks. Ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.
Soovitatav vanus: alates 3 eluaastast

Komplekti kuulub 40 osa:
8 x kuusnurk
16 x kõrget kolmnurka
16 x võrdkülgset kolmnurka

 
Kodulehe tegemine
4 Kids