lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Connetix magnetilised klotsid pallirajaga 106tk Pastel Ball Run Pack

Toode: Connetix magnetilised klotsid pallirajaga 106tk Pastel Ball Run Pack
Hind: 110.95 €
Toote kood: CON-EU-P106BR  
Saadavus: Tarneaeg (14 päeva)
Bränd: Connetix

Ehita erineva keerukusega palliradu! Connetix klotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU! Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate ehitiste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotsid on tugevamate magnetitega kui teised magnetklotsid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid.
Klotsid on kriimustuskindlad ja vastupidavad, väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes hästi mängivad ja peegeldavad. Ühilduvad enamiku teiste magnetiliste klotsidega ja kõigi teiste Connetix Tiles komplektidega. Pastelne pallirenn sobitub toonidelt teiste pastelsete Connetix magnetklotsidega.

Mõõdud: 45 × 31,5 × 9 cm
Materjal: Vastupidav BPA vaba plastik, mida kasutatakse ka toiduainete hoiustamiseks. Ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.
Soovitatav vanus: alates 3 eluaastast

Komplekti kuulub 92 osa:
8 palli läbimõõduga 3cm
2 kaussi
2 pikka treppi
8 lauget rada
12 90 kraadist nurgarada
8 U-kujulist rada
8 lühikest sirget rada
6 pikka sirget rada
2 “ussi” kujulist rada
2 Y kujulist rada
48 magnetilist ühendusklotsi (auguga klotsi)

Komplekti ei kuulu tavalisi ruudukujulisi klotse – tugevamate, kõrgemate ja keerukamate radade ehitamiseks kombineerida teiste magnetklotsidega.

 

#klotsid#ehitus#3d#konstrueerimine#connetix#magnetklotsid

 
Kodulehe tegemine
4 Kids