lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

DreamBaby Turvavärav Roll up, valge

Toode: DreamBaby Turvavärav Roll up, valge
Hind: 95.00 €
Toote kood: PCR8201  
Saadavus: Kohe saadaval
Bränd: Dreambaby
Auhinnatud Dreambaby® mitmekülgne värav, mida saab kasutada nii sees kui väljas.Värav on valmistatud kõrgekvaliteedilisest võrgust ja on UV -kiirgusega töödeldud. Värav ei vaja avanemiseks ruumi kuna liigub pöörleval rullikul sisse-välja. Ühe käega avamise süsteem. Komistamisoht puudub. Lukustussüsteemiga. Hoiatussignaal- värav teeb klõpsivat häält hoiatamaks lapse hooldajat, kui väravat hakatakse avama.
Lihtne üles seada - saab paigutada uste- ja treppide vahele või seina ja ukse vahele,kuni 140 cm laiuselt.Kinnitatakse kruvidega
Põhivarustus värava ülespanekuks on komplektis. 2 komplekti kinnitusklambreid,kui tekib vajadus kasutada piiret erinevates kohtades(lihtne rullikut ümber tõsta)
Värava kõrgus 80 cm.
Kui värav ei ole kasutuses, siis võtab minimaalselt ruumi. Kui värav kinnitatakse seina külge,kus alla jääb põrandaliist,siis tuleb eraldi paigaldada vastavad lisadetailid.Need ei ole komplektis.Otsi meie e-poest toodet DreamBaby Turvavärav Roll up lisavarustus. Kui värav ei ole kasutuses, siis võtab minimaalselt ruumi.

Vaata videothttps://www.youtube.com/watch?v=EXofDGTxcvw
 
Kodulehe tegemine
4 Kids