lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Elodie Details jalutuskäru Mondo, Meadow Blossom

Toode: Elodie Details jalutuskäru Mondo, Meadow Blossom
Hind: 399.00 €
Toote kood: 80820112588  
Saadavus: Tarneaeg (14 päeva)
Bränd: Elodie Details

See hästi disainitud jalutuskäru pakub kõike, mida vajate linnas liikumiseks. Ainulaadne välimus, erakordne jalutuskäigu mugavus, lisaruum ja nutikad lahendused, mis muudavad teie seiklused lihtsaks ja nauditavaks! Valige oma isiklik stiil ja kogege jalutuskäru, mis näeb välja nii hea kui tundub.

Ühe käega juhtimine, kokkuklapitavad ja vaiksed rattad, mis tänu arenenud teadus- ja arendustegevusele annavad teile ja teie lapsele sujuva jalutuskäigu.

Vaid 6,7 kg muudab selle kiiresti kompaktseks, mõõtmetega 54x42x18 cm ja sobib enamiku lennuettevõtte käsipagasisse. Vaatamata väikesele ja kergele koostisele on see muljetavaldavalt vastupidav ja kannab kuni 22 kg .

Kangad on valmistatud 100% taaskasutatud PET-pudelitest.

Nutika MONDO Stow & Go seljakotiga (37x33x12 cm ) saab selle all olevast hoiukorvist mõne sekundiga seljakoti. Ideaalne, kui peate kiiresti voltima ja liikuma.

Reguleeritav kasutamiseks koos turvahälliga ja täielikult magamisasendis. Testitud ja heaks kiidetud isegi vastsündinutele. Pikendage varikatust (kangastel UPF 50+) abil, et teie laps saaks rahulikult ja turvaliselt puhata.

 
Kodulehe tegemine
4 Kids