lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Ezviz beebimonitor - kaamera C2C/Mini O Plus - ühilduv telefoniga

Toode: Ezviz beebimonitor - kaamera C2C/Mini O Plus - ühilduv telefoniga
Hind: 99 € 59.00 €
Toote kood: CV206  
Saadavus: Tarneaeg (3 päeva)

Oled otsinud kaameraga beebimonitori mida saab kasutada ka ilma juhtmeta, st vankris, õues, vajad vaid Wi-Fi võrku.

Nüüd on võimalus sellel mudelil kaamera ühendada akupangaga (ei sisaldu komplektis), kaameral on toide originaalis juhtmega. Kuna toide on micro USB pesaga, siis saab akupangaga selle lihtsalt muuta ka juhtmevabaks (seinavabaks).

1/3” CMOS 1MP sensor, HD resolutsioon 1280 x 720, Salvestamine kuni 25 kaadrit sekundis, Ülilai vaatenurk 111°, Infrapuna valgustus kuni 5 meetrit, MicroSD kaardi võimalus kuni 128GB, Päev / öö automaatne filter (ICR), Digitaalne WDR (dünaamika), Wi-Fi IEEE802.11B, G ja N, Töö temp: –22C ~ 50C, Voolutarve 3.5W (Max), Mõõdud(mm): 91×50×25, Kaal: 110g, Garantii 2 aastat

EZVIZ C2C on mitmeotstarbeline kaamera, mida saab kasutada kodus, samuti oma beebi valvamiseks. Kaamera tööle panekuks on teil vaja ainult Wi-Fi ühendust, EZVIZ rakendust ja soovitavalt vooluvõrku. Kaameraga tuleb kaasa tasuta EZVIZ rakendus, mille abil on võimalik jälgida kaamera pilte reaalajas või järelsalvestusi. Rakenduse eelis on see, et teie ei pea midagi lisaks tegema, kui tahate jälgida enda kaameraid kodust eemal olles. Kaamerasse on ka sisseehitatud infrapuna valgustus, mis võimaldab näha pimedas kuni 5 meetrit. Tänu mikrofonile ja kõlarile on võimalik kuulata ruumis toimuvat ning ka kahepoolne  suhtlus.


 

 
Kodulehe tegemine
4 Kids