lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Götz pehme kehaga nukk Muffin 33cm tüdruk

Toode: Götz pehme kehaga nukk Muffin 33cm tüdruk
Hind: 81.00 €
Toote kood: H225643  
Saadavus: Tarneaeg (14 päeva)
Bränd: Götz

Pehme kehaga beebinukk. 33cm. Nuku riideid võib pesta ja triikida.

Beebinuku võib soetada juba pooleteiseaastasele lapsele, valikus on nii kaisutamiseks sobivad pehme kehaga nukud kui ka veekindlad ning anatoomiliselt korrektsed nukud, millega on hea toitmist ja potitamist harjutada. Selline mängukaaslane pakub väikelapsele turvatunnet ning õpetab teiste eest hoolt kandma. Nukke võib pesta ka pesumasinas, soovitatavalt küll ilma tsentrifuugimiseta.
Et laps saaks kõiki tegevusi jäljendada, võib beebinukule lisaks soetada väikese vanni, pissipoti ja mähkmed.

Suuremad, 46 ja 50 cm pikad nukud on aga täiesti omaette klassist. Ka nende seas on pehme kehaga nukke, kuid need on valmistatud uuenduslikust materjalist, mis võimaldab neid sättida erinevatesse asenditesse, ilma et nukud pikali vajuks. Veelgi rohkem mänguväärtust pakuvad ise püsti seisvad multiliigendiga nukud, mida laps saab mängimise ajal õlgadest, küünarnukkidest, puusadest, põlvedest ja kaelast liigutada. Nii on mäng veelgi põnevam ja loomingulisem ning nukk justkui päris sõber.
Götzi nukkude silmapaistvaim osa on kindlasti nende juuksed, mis on tõeliselt säravad, pikad ja mis kõige tähtsam, loomulikud – iga tüdruku unistus! Kindlalt ja ühtlaselt üle terve pea kinnitatud juuksed on hästi kammitavad, ei muutu takuseks ega lähe pusasse. Laps võib neid julgelt harjata, pesta õrnatoimelise šampooniga, fööniga kuivatada ning juukseaksessuaaridega stiilsetesse soengutesse sättida. Nagu päriseluski, on ka nukumaailmas blonde, punapäid ja brünette, kel kõigil erinevad „juukselõikused“. Kui lapsel aga soengusättimise vastu kohe suurem huvi, võib talle meeldida eraldi müügil olev Götzi soengupea, millega saab tõelist juuksestilisti mängida.
Nukkude riietamine on samuti tähtis osa mängust ja siingi pakuvad Götzi nukud rohkelt kombineerimisvõimalusi. Neil on trendikalt kokku sobitatud riided, jalatsid, peakatted ja kotikesed või muud aksessuaarid. Mõne nukuga on kaasas ka lisakomplekt rõivaid ning aksessuaare, et mäng oleks mitmekülgsem, kuid neid saab ka eraldi juurde soetada.

Ajatud Götzi nukud on stiilsed, kvaliteetsed, vastupidavad ning lapsele suurepäraseks seltsiliseks.

 
Kodulehe tegemine
4 Kids