lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Hauck beebi söögitool-lamamistool Alpha Bouncer 2in1 hall

Toode: Hauck beebi söögitool-lamamistool Alpha Bouncer 2in1 hall
Hind: 92.00 €
Toote kood: 661970  
Saadavus: Hetkel otsas
Bränd: Hauck

Imikutele sobiv koht ja täiuslik lisand meie puidust kõrgetele toolidele. Isegi vastsündinuid saab armastatud kujundatud Alpha Bouncer 2 in 1-ga võrdsetel alustel perekonnaellu kaasata. See beebi kinnitus lubab koos imelisi hetki, hoolimata sellest, kas teie pisike sööb, mängib või magab.

Ergonoomilise kujuga, pehme  lamalistool on ideaalne koht teie vastsündinu jaoks. Peened, plush-kangad mõjuvad teie lapsele nii, et ta tunneks end algusest peale mugavalt. Pehme polsterdusega istmepadi vähendab istme suurust ja toetab teie lapse pead. Külgedel olevad polsterdused pakuvad teie beebile täiendavat tuge ja 3-punkti turvavöö hoiab teie pisikest kogu aeg turvalisena.

Ideaalne söötmiseks - asetage kõrge tool koos beebi kinnitusega laua taha ja teie laps saab perekonna südames koos teiega söögikorda nautida. Teie pisike on teile väga lähedal ja suudab silmaümbruses jälgida, mis toimub. Samal ajal kaitseb see ka teie selga lapse toitmise ajal.

Kui teie laps eelistaks liikumis, paigaldage  kinnitus lihtsalt klõpsuga elastsele alusraamile. Liikumised kallutavad seda edasi-tagasi ja see uinutab lapse magama.

Koos Alpha Bouncer 2 in 1-ga saate meie puidust kõrgeid toole kasutada alates sünnist.

Kasutus alates sünnist kuni 9kg

Mõõdud: 66 x 49 x 45 cm

 
Kodulehe tegemine
4 Kids