lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Hauck jalutuskäru Rapid 4S Caviar Neon Yellow

Toode: Hauck jalutuskäru Rapid 4S Caviar Neon Yellow
Hind: 179.00 €
Toote kood: 148341  
Saadavus: Tarneaeg (30 päeva)
Bränd: Hauck

Rapid 4S - universaalne linna ja maale. Mugav ja avar sportkäru, mis avaldab muljet oma eriti pehmete kangaste ja kahetoonilise raami näol. Ainult ühe käega väikeseks volditav kerge lastevanker on ideaalne kaaslane igapäevaelus või reisil.

Rapid 4S-iga saavad vanemad ideaalse mugavuspaketi. Kvaliteetne tekstiilivarustus ja erakordne kahevärviline raam muudavad Rapid 4S-i absoluutseks pilkupüüdjaks. Eriti pehmelt polsterdatud ning oma laia istumis- ja lamamisalaga pakub ka suurematele lastele optimaalset pea ja liikumisvabadust. Seljatoe saab viia lamamisasendisse ja jalatuge saab mitu korda reguleerida. Suurt päikesevarikatust saab tõmblukuga pikendada ja seda saab kaugele ette tõmmata. Avaneb võrgusilma piirkond, mis tagab optimaalse õhuringluse. Katuses oleva vaateakna kaudu on vanematel alati vaade oma lastele. Lisaks on kaasas kott väikeste asjade jaoks. Polsterdatud 5-punkti turvavöö ja kaitseriba tagavad ohutuse. Pidurid rakendatakse lihtsalt pauside ajal. Istme all asuv suur ostukorv pakub palju ruumi beebitarvete jaoks.

Kiiresti kokkupandav. Selle moodsa lapsevankri saab kokku panna mõne sekundiga. Lukustussilmu on ka praktiline käepide, mille abil lapsevankrit saab transportida. Oma väikese pakendisuuruse korral sobib Rapid 4S igasse pagasiruumi ja on seetõttu ka praktiline puhkusevanker.

Rapid 4S-l on meeldivalt pehme haare, mida saab reguleerida kõrgusega kuni 30 cm ja kohandada individuaalselt vastavalt teie keha suurusele. Nii saavad suured ja väikesed vanemad käru mugavalt ja selga kahjustamata lükata. Topsihoidja olemasolu.

Kvaliteetsed rattad tagavad sõidurõõmu. Rapid 4S on eriti liikuv tänu pööratavatele ja lukustatavatele esiratastele. Suured rattad ja sõiduki vedrustus muudavad Rapid 4S sobilikuks nii maastikul kasutamiseks kui ka põllu- ja metsateedel sõitmiseks.

Rapid 4S-i saab kasutada kauem kui võrreldavaid jalutuskärusid. See sobib sünnist (vajalik kaasaskantav kott) kuni umbes 4 aastani või kuni 25 kg.

Rapid 4S on saadaval ka tervikliku Rapid 4S Plus Trio komplektina koos turvatooli, käru ja lapsekäruga.

 

 
Kodulehe tegemine
4 Kids