lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

KidKraft nukumaja Rose Garden Castle

Toode: KidKraft nukumaja Rose Garden Castle
Hind: 201.4 € 171.19 €
Toote kood: KK10117  
Saadavus: Hetkel otsas
Bränd: KidKraft

KidKrafti nukumaja Rose Garden Castle on iga väikese printsessi unistus. Tõeliselt luksuslik nukumaja, millega laps saab ennas kujutleda kauni roosaia lossi ning mängida fantaasiarikkaid mänge.

Nukumajas mängides saab laps arendada oma loovust ning mängulisust, tunda end imelise kodu perenaisena. Populaarne nukumaja maailmas tänu kvaliteetsele puitmaterjalile, moodsale disainile ning praktilistele esemetele. Nukumajad valmivad hoolikalt valitud materjalidest. Laste rahuolu KidKrafti nukumajaga on 100% garanteeritud! Nukumajas on olemas kõik, mida üks kaunis printsess oma lossis vajab – kullatud detailid ning kaunid lühtrid, 8 luksuslikku tuba, sealhulgas troonisaal, printsessi magamistuba kullatud voodiga, kaminaruum ning hubane vannituba. Magamistuppa läheb kuldne trepp ning magamistoa voodi on kaunistatud kullast elementidega. Kaminas põleb tuli ja kamin teeb häält ning lambid ja lühtrid lähevad põlema! Üleval rõdul on kaunis südamekuju, mis näitab, kui palju hoolt ja armastust on pandud selle nukumaja loomisse! 
 

KidKrafti nukumaja Rose Garden Castle sisaldab:

Sobib nukule pikkusega kuni 30cm (Barbie suuruses nukk).

Kolmekorruselises majas paikneb kokku 8 luksuslikku tuba, sealhulgas troonisaal!

Nukumajas on troonisaal, magamistuba, kaminatuba, vannituba, ja palju muud, mis pakuvad lapsele võimalust oma kujutlusvõimel rännata ning luua just selline unelmate kodu, millest laps unistab.

Kullatud keerdtrepp viib magamistuppa

Kamin teeb häält ja on valgustatud

Lühtrid ja lambid on valgustusega

Toote mõõdud: 82.55 x 32.51 x 133.6cm

Praktiline, kvaliteetne ja vastupidav puitkonstruktsioon.

Sobib alates 3.eluaastast, kuna sisaldab väikesi osi.

 
Kodulehe tegemine
4 Kids