lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Laenutus: Maclaren jalutuskäru Quest (helesinine)

Toode: Laenutus: Maclaren jalutuskäru Quest (helesinine)
Hind: 0.00 €
Toote kood: laenutus03  
Saadavus: Tellimisel, küsi saadavust

Laenutuse hind: 1 nädal 35 EUR, 2 nädalat 50 EUR, 1 kuu 75 EUR.
Hinnale lisandub tagatisraha 100 EUR .

Tasuda palume SULARAHAS.
Laenutamiseks palume saata e-mail: info(at)4kids.ee või helistada telefonil 53 012 444.

Käru kaal: 5,5 kg
Ratta suurus: 12,7 cm
Lapse maksimaalne kaal: 25 kg (US) ja 15 kg (EU)
Sobib kasutamiseks alates: sünnist ja on ka vana mudel, mis sobilik kasutamiseks alates 6 kuust.

Maclaren Quest Sport - uus disain ja suurepärane juhtimine pakkuvad erilist naudingut. Käib nn. vihmavarjukana kokku, seljatoel on 5 punkti rihmad ja annab reguleerida 4 asendisse, reguleeritav jalatugi, katted on eemaldatavad ja pestavad, esirattad on pöörlevad ja lukustatavad, helkurribad. Käru saab kokku panna ühe käega, ergonoomiline lükkesang, katusel UV-kiirguse vastu töödeldud aken, küljel sang käru kandmiseks, suur tasku tagaküljel


MACLAREN käru on üks suurimaid leiutisi Inglismaa ajaloos. Owen Maclaren, endine katselendur ja lennukiinsener, disainis ja patendeeris oma käru aastal 1965. Tema minevik aitas tal ehitada käru, mis oli tugeva konstruktsiooniga, kuid kerge kaalu ja mis kõige tähtsam, käib väikseks kokku. Oma inspiratsiooni sai ta oma tütrelt ja lapselapselt, kes tihti reisisid USA ja Inglismaa vahel, kasutades mitte kokkupandavat käru.

Maclaren kärud on mugavad, turvalised, kvaliteetsed ja stiilsed. Maclaren on võitnud mitmeid auhindu ja saanud tunnustust kui enim müüdud "vihmavarju tüüpi käru".

Maclaren kärud on tuntud üle maailma. Paljud tuntud inimesed nagu: Brad Pitt, Sara Jessica Parker, Uma Thurman, Jennifer Connelly, Catherine Zeta Jones, Kate Winslet, Andre Agassi, Celine Dion, Woody Allen, Pierce Brosnan, Michael Douglas, Calista Flockhart, Mel Gibson, Diane Keaton, Elisabeth Hurley, Jackie Onasis, Sharon Stone jpt. on kasutanud Maclaren käru oma lastele. Nüüd on ka Teil võimalik oma lapsele osta Maclaren, see originaalne käru.

MACLAREN - MIDA EMA SOOVIB, MIDA LAPS VAJAB

 
Kodulehe tegemine
4 Kids