lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Maclaren jalutuskäru Techno XT Charcoal Silver

Toode: Maclaren jalutuskäru Techno XT Charcoal Silver
Hind: 359.00 €
Toote kood: 5010902221101  
Saadavus: Tarneaeg (7 päeva)
Bränd: Maclaren

Eriti stiilne ja mugav, kvaliteetne sportlik jalutuskäru. Enim hinnatud ja mitmete auhindadega pärjatud käru. Suvekäru luksuslik variant.

Käru kaal: 6,5 kg
Ratta suurus: 16,5 cm
Lapse maksimaalne kaal: 25 kg (US) ja 15 kg (EU)
Sobib kasutamiseks alates: sünnist

Väga mugav Techno XT jalutuskäru, millel on 4 seljatoe asendit, ka horisontaalne, 5 punkti turvavööd, reguleeritav jalatugi, ergonoomiline ja pikendatav lükkesang, amordid, helkurribad, katusel UV-kiirguse vastu töödeldud aken, eemaldatavad ja pestavad katted, pöörlevad/ lukustatavad esirattad, päikesevarju saab pikendada nii, et isegi horisontaal asendis lapsele päike peale ei paista ega tuul näkku ei puhu. Käru saab kokku panna ühe käega, raamil sang kokkumurtud käru kandmiseks, kaks suurt taskut taga küljel vajalikele asjadele.

Vihmakile kuulub komplekti.
Sooja jalakoti ja käru kandmise koti saab juurde osta.

NB! Antud tootel TASUTA transport!

MACLAREN käru on üks suurimaid leiutisi Inglismaa ajaloos. Owen Maclaren, endine katselendur ja lennukiinsener, disainis ja patendeeris oma käru aastal 1965. Tema minevik aitas tal ehitada käru, mis oli tugeva konstruktsiooniga, kuid kerge kaalu ja mis kõige tähtsam, käib väikseks kokku. Oma inspiratsiooni sai ta oma tütrelt ja lapselapselt, kes tihti reisisid USA ja Inglismaa vahel, kasutades mitte kokkupandavat käru.

Maclaren kärud on mugavad, turvalised, kvaliteetsed ja stiilsed. Maclaren on võitnud mitmeid auhindu ja saanud tunnustust kui enim müüdud "vihmavarju tüüpi käru".

Maclaren kärud on tuntud üle maailma. Paljud tuntud inimesed nagu: Brad Pitt, Sara Jessica Parker, Uma Thurman, Jennifer Connelly, Catherine Zeta Jones, Kate Winslet, Andre Agassi, Celine Dion, Woody Allen, Pierce Brosnan, Michael Douglas, Calista Flockhart, Mel Gibson, Diane Keaton, Elisabeth Hurley, Jackie Onasis, Sharon Stone jpt. on kasutanud Maclaren käru oma lastele. Nüüd on ka Teil võimalik oma lapsele osta Maclaren, see originaalne käru.

MACLAREN - MIDA EMA SOOVIB, MIDA LAPS VAJAB

 
Kodulehe tegemine
4 Kids