lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Play&Go nutikas mänguasjakott - punane

Toode: Play&Go nutikas mänguasjakott - punane
Hind: 36.50 €
Toote kood: U630  
Saadavus: Tarneaeg (3 päeva)
Bränd: Le Toy Van

Mänguasju pole kuhugi panna? Nende koristamine on tülikas? Nutikat mängutekk-kotti kasutades koristad ühe käetõmbega ning mänguasju võid edaspidi hoida nii voodi all kui lahtises riiulis. Lahti tõmmatud kott on ühtlasi mängutekk ning sellega saavad lapse lelud mugavalt kaasa nii piknikule kui vanaema juurde külla minnes.

Kaks ühes mängutekk ja mänguasjakott on lihtne ja mugav lahendus nii mänguasjade hoidmiseks, transportimiseks kui mängimiseks, nii toas kui õues. Lahtitõmmatuna (diameeter 140 cm) muutub kott vahvaks mängutekiks, kus lelud on koheselt mugavas haardeulatuses ning võidukihutamine mängutekile joonistatud autorajal võib alata! Koristamiseks tuleb kott vaid nöörist kinni tõmmata.

140cm diameetriga mahukasse kotti mahuvad nii legod, nukud, autod, pallid kui teised mänguasjad. Ka nende hoiustamine on mugav, sest kinni tõmmatud koti saab lihtsalt nurka, riiulisse või voodi alla lükata.

Nutikas kott sobib suurepäraselt ka mänguasjade transportimiseks nii randa, parki, reisile kui külla minnes. Määrdumise korral saab vastupidavast kotiriidest (70% puuvill, 30% polüester) lelukoti pesumasinas puhtaks pesta (soovitavalt madalal temperatuuril).

Toode sobib täiskasvanu järelvalve all kasutamiseks igas vanuses lastele.

Hoiatus! „Ei ole sobiv alla kolmeaastastele lastele, sisaldab väikeseid osi, lämbumisoht”

 
Kodulehe tegemine
4 Kids