lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Philips Avent sterilisaator mikrolaineahjus kasutamiseks

Toode: Philips Avent sterilisaator mikrolaineahjus kasutamiseks
Hind: 38.10 €
Toote kood: J849399/SCF281/02  
Saadavus: Tarneaeg (5 päeva)
Bränd: Philips Avent

Philips AVENTi mikrolaine-aurusterilisaatori SCF271/20 kerge ja kompaktne kujundus muudab selle kasutamise ideaalseks nii kodus kui ka väljas. Avamata kaanega jääb sisu steriilseks kuni 24 tunniks.
Lisage lihtsalt vett, täitke ja asetage kõigest kaheks minutiks mikrolaineahju. Tsükli täpne kestus sõltub mikrolaineahju võimsusest: 2 min võimsusel 1100–1850 vatti, 4 min võimsusel 850–1000 vatti, 6 min võimsusel 500–850 vatti.
Philips AVENTi mikrolainesteriliseerija sobib enamiku müügil olevate mikrolaineahjudega. Väikeste mõõtmete tõttu saab seda mugavalt reisile kaasa võtta. Nii on steriilne pudel alati käepärast, kui lähete lühikesele kahepäevareisile või ka pikemale puhkusele välismaale. See on ideaalne ka lisasteriliseerijana vanavanemate kodus. Mõõtmed: 166 (K), 280 (L), 280 (P) mm.
Mikrolainesteriliseerija külgedel on klambrid lisaohutuse tagamiseks. Klambrid sulgevad kaane turvaliselt, nii et kuum vesi ei pääseks nõust välja, kui võtate steriliseerija mikrolaineahjust. Lisaks püsivad külgklambrid steriliseerija ohutuks käsitsemiseks jahedad.
Hoolimata väikesest suurusest on see ainus mikrolainesteriliseerija, mis mahutab kuus Philips AVENTi pudelit. Samal ajal kui enamik mikrolainesteriliseerijaid mahutab neli pudelit, võimaldab Philips AVENTi mikrolainesteriliseerija teil steriliseerida kogu päevaks vajaminevad pudelid ühekorraga. Sobib ka rinnapumpade steriliseerimiseks.

 
Kodulehe tegemine
4 Kids