lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Pic ultraheli inhalaator AirProjet+

Toode: Pic ultraheli inhalaator AirProjet+
Hind: 109.00 €
Toote kood: pic AP  
Saadavus: Kohe saadaval
Bränd: Pic

AirProjet on aerosoolteraapia seade, mis pihustab kõige tavalisemaid ravimeid, mida kasutatakse alumiste ja ülemiste hingamisteede raviks. Seade töötab uskumatult vaikselt ja kiiresti, mistõttu seda on ideaalne kasutada laste ravimiseks.
AirProjet on loodud tänu edusammudele ultrahelitehnoloogias. Seadmes paiknev muundur väljastab väga kõrge sagedusega helilaineid, mis läbides konduktsioonivee pihustavad mahutis paikneva lahuse ja protsessi tulemuseks on ülipeen udu. Seade töötati välja eesmärgiga lihtsustada ja kergendada raviprotsessi, kasutades seadmes pöörlemissüsteemi ja ühendustoru, mis hõlbustab ravi läbiviimist, järgides lapse liigutusi.
AirProjet’i seade on paigutatud praktilisse kotti, mis on mõeldud seadme hoiustamiseks peale selle kasutamist. Pakend sisaldab ravimimahuteid ja kõiki lisaseadmeid valimaks sobivaima ravimise tüübi: suuotsik, ninahargmik või mask.
Lisaseadmed on paigutatud praktilisse kotti. Air Projet’i seade on praktiline ja seda on kerge kasutada, samuti ei ole vajalik seadme erihooldus.
TEHNILISED NÄITAJAD:
Vibratsioonisagedus: 2,5 MHz
Nominaalne pinge: 230 V AC
Nominaalne sagedus: 50 Hz
Nominaalne võimsus: 30 VA
Kaitse: 315 mA T
Maksimaalne pihustusmahuti maht: 6,5 ml
Minimaalne pihustusmahuti maht: 3 ml
Kaitse vedeliku lekke vastu: IPX0
Kaal: 1,25 kg
Seadme kasutamise tingimused:
15min.töörežiimi - 30min puhkerežiimi
MMAD: 3,6 +/- 0,15µm
Sissehingatav osa: 71% +/- 2%
Müratase 50 cm juures*: circa 40 dB

 
Kodulehe tegemine
4 Kids