lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Reer BabyCam L-video beebimonitor

Toode: Reer BabyCam L-video beebimonitor
Hind: 156.95 € 125.56 €
Toote kood: R80430  
Saadavus: Kohe saadaval
Bränd: Reer

Videobeebimonitori abil on vanemad oma lapsega pidevas kontaktis ning kõrge resolutsiooniga ekraani ja selge heli abil teavitatakse neid alati oma väikese kallima heaolust.

4,3-tolline reguleeritava heledusega TFT-ekraan

Peamonitori ja beebimonitori vahemik kuni 300 m

Kaamera 50 ° lainurkobjektiiviga

Söögikordade või liikumise meeldetuletusprogramm.

Töötab nii võrgutoite kui sisse ehitatud patareiga.

Infrapunatehnoloogia võimaldab teil saada oma beebist kvaliteetset pilti ka pimedas toas. Nii näete, kas teie väike kallis tõesti magab või lebab ärkvel voodis. Seade vahetab päeva- ja öönägemisfunktsiooni automaatselt, võimaldades teil kogu aeg oma beebi tuppa parimat võimalikku vaadet.Kaamerat saab reguleerida kuni 70 ° ja suunata otse beebivoodi poole.

Kui teie laps magab rahulikult, lülitub kaamera automaatselt ooterežiimile.Niipea kui kaamera võtab vastu helisid või tuvastab liikumisi, hakkab see uuesti tööle.Sellega on tagatud seadme energiasäästlikus ja madal kiirguse tase lapse rahuliku une ajal.

Integreeritud alus võimaldab beebimonitori asetada mis tahes tasasele pinnale. Integreeritud seinakinnitus võimaldab teil seadme lihtsalt seinale või lakke paigaldada.Kinnitustarvikud ei kuulu komplekti. Sisseehitatud aku on laetav USB kaabli abil.Patareiga võib peamonitor töötada ilma toiteallikata kuni 14 tundi.Töötab ka elektrivõrgu toitega.

Mikrofoni tundlikkus ja helitugevus on reguleeritavad.

Paindlik seadistamine ja reguleerimine.

Toote värvid: valge/hall

Komplektis:1x beebiseade, 1x vanemüksus, 1x toiteadapter, 2x mikro-USB-kaablit.

Karbi mõõdud: 21.8 cm x 9.3 cm x 17.4 (kõrgus) cm

 

 
Kodulehe tegemine
4 Kids