lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Sleepytroll vankrikiigutaja

Toode: Sleepytroll vankrikiigutaja
Hind: 149 € 138.57 €
Toote kood: STL-001  
Saadavus: Kohe saadaval

Sleepytrollil on sisseehitatud heli- ja liikumisandurid, mis hakkavad heli või liikumise registreerimisel teie jalutuskäru õrnalt kiigutama.

Anduri tundlikkust saab reguleerida vastavalt lapsevankri kaalule ja suurusele ning lapse käitumisele. Kui seade aktiveeritakse sensoritega, kiigutab Sleepytroll 3 minutit ja läheb siis tagasi unerežiimi.

Sleepytrolli saab sisse lülitada ka ilma andureid aktiveerimata. Siis töötab see 30 minutit, enne kui see automaatselt välja lülitatakse.

Sleepytrolli paindlik disain võimaldab selle ühendada igat tüüpi jalutuskäruga või ka turvahälliga. Lihtsalt kinnitage see ja jälgige, kuidas teie laps magama jääb. Pole vaja täiendavaid ühendusi ega tarvikuid!

Sleepytroll ei ole mõeldud teie asendamiseks vanemana, vaid on loodud selleks, et aidata teid välja, kui vajate tõesti kolmandat kätt. Nupud võimaldavad teil reguleerida kiikumise taset, muutes selle sobivaks lapse konkreetsele käitumisele ja vajadustele.

Sleepytroll on vastupidav toode, mis on välja töötatud ja testitud Skandinaavias karmides ilmastikutingimustes. Võtke see kaasa, kuhu iganes lähete.

Tehniline info:
Sobilik kõigile vankritele, turvahällidele. Universaalne kinnitus.
Helisensor, hakkab tööle kui beebi teeb häält.
Liikumisandur, hakkab tööle kui beebi liigutab vankris.
Laetav aku, sisseehitatud suure mahtuvusega aku, kestab tunde.

 

 
Kodulehe tegemine
4 Kids