lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Tommee Tippee lutipudel käepidemega 4-7 kuud

Toode: Tommee Tippee lutipudel käepidemega 4-7 kuud
Hind: 13.49 €
Toote kood: 1010201-0470  
Saadavus: Tarneaeg (7 päeva)
Bränd: Tommee Tippee
Värvi valik:

Tommee Tippee pudelilutid imiteerivad ema rinna loomulikku vetruvust, liikumist ja pehmust. Tänu sellele on rinnaga ja pudeliga toitmise vahel lihtsam vahetust teha kui eales varem .

Tommee Tippee pudelid ja lutid on disainitud koostöös rinnaga toitmise ekspertidega.

Luti kuju toetab lapse loomuliku imemisvõtet, seega on pudelist söömine sama loomulik kui rinnastki. Kuna Closer to Nature® pudelilutti haarab laps samuti kui ema rinda, ei võõruta Closer to Nature® lutt last rinnast.

Luti ots on tehtud pehmest silikoonist, mis söömise ajal venib ja vetrub nagu teeb seda ema rinnanibu.

Beebi võtab söömise ajal oma suhu umbes 60mm diameetriga ala ema rinnast. Closer to Nature® luti suurus on tehtud järgides luti maksimaalselt sarnasust ema rinnale. Closer to Nature® lutid astuvad isegi sammu edasi, Closer to Nature® luttide diameeter on 70mm. See kindlustab, et lutist imemise ajal puudutavad beebi nina, lõug ja muu suuümbrus luti pehmet ja sooja pinda, nii nagu see on emarinnast imemise ajal.
Pudelilutis on unikaalne klapp, mis ei lase õhku lapse kõhtu minna ja mille tegevust saab söötmise ajal ka ise näha. See klapp Closer to Nature® pudelilutt aitab ära hoida kõhunäärme vaeguste ja gaaside tekkel.

Söötmise ajal on pudelit võimalik hoida kõige loomulikumas asendis. Pudelit saab hoida 3 asendis: pudel on mugavalt käe sees; traditsioonilisel viisil; või hoides pudelit põhjast. Nii leiab iga ema-isa lapsele ja endale sobivaima asendi.

Pudelilit on tänu laiale kaelale lihtne täita ja pesta.

Samuti on pudeli skaala hästi arusaadav ja loetav.

Plastikust lutikate ei lase raputamisel pudelist lekkida.

 

 
Kodulehe tegemine
4 Kids