lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Tommee Tippee lutipudeli lutt Easi Vent Variflow 2 tk

Toode: Tommee Tippee lutipudeli lutt Easi Vent Variflow 2 tk
Hind: 5.95 €
Toote kood: 5010415221407  
Saadavus: Tarneaeg (14 päeva)
Bränd: Tommee Tippee

Tommee Tippee® Closer to Nature® easi-vent™ pudelilutid imiteerivad ema rinna loomulikku vetruvust, liikumist ja pehmust. Tänu sellele on rinnaga ja pudeliga toitmise vahel lihtsam vahetust teha kui eales varem.
Tommee Tippee® Closer to Nature®Variflo lutid on populaarsed kuna võimaldavad lapsel endal läbi imemistugevuse kontrollida piima voolavuse kiirust.

Kuidas see siis töötab? Mida kõvemini laps imeb, seda rohkem avaneb luti otsas olev rist ning seda kiiremini piim voolab.

Variflo pudelilutt sobib beebile alates sünnist sest laps on võimeline saama lutist nii palju või nii vähe piima kui ta vajab. Samal ajal vähendab easi-vent kõhugaaside vastane ventiil lapsel toiduga koos õhku neelamast, mis ongi ju põhiline kõhugaaside tekke põhjuseks.
Seega, sa ei pea muretsema millal on õige aeg võtta kasutusele piima kiirema voolavuse tagav lutt. Laps reguleerib seda lihtsalt ise!

Closer to Nature® Variflo luti kuju toetab lapse loomuliku imemisvõtet, seega on pudelist söömine sama loomulik kui rinnastki. Kuna Closer to Nature® pudelilutti haarab laps samuti kui ema rinda, ei võõruta Closer to Nature® lutt last rinnast.

Luti ots on tehtud pehmest silikoonist, mis söömise ajal venib ja vetrub nagu teeb seda ema rinnanibu.
Beebi võtab söömise ajal oma suhu umbes 60mm diameetriga ala ema rinnast. Closer to Nature® luti suurus on tehtud järgides luti maksimaalselt sarnasust ema rinnale. Closer to Nature® lutid astuvad isegi sammu edasi, Closer to Nature® luttide diameeter on 70mm. See kindlustab, et lutist imemise ajal puudutavad beebi nina, lõug ja muu suuümbrus luti pehmet ja sooja pinda, nii nagu see on emarinnast imemise ajal.
Closer to Nature® pudelilutis on unikaalne klapp, mis ei lase õhku lapse kõhtu minna ja mille tegevust saab söötmise ajal ka ise näha. See klapp Closer to Nature® pudelilutt aitab ära hoida kõhunäärme vaeguste ja gaaside tekkel.

* sobib alates sünnist
* BPA vaba
* unikaalne, kergelt haaratava kujuga lutt
* eriti tundlik kõhugaaside teket vähendav ventiil
* loomuliku pehme tundega silikoonlutt

Komplekti kuulub Closer to Nature® Easi-Vent™ Variflo 2x silikoonlutti.

 
Kodulehe tegemine
4 Kids