lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Tommee Tippee mähkmekonteiner Sangenic Nursery Essentials+1 kassett

Toode: Tommee Tippee mähkmekonteiner Sangenic Nursery Essentials+1 kassett
Hind: 39.95 € 34.95 €
Toote kood: 5010415400147  
Saadavus: Kohe saadaval
Bränd: Tommee Tippee

Sünnist kuni iseseisva potil käimiseni kasutab laps kokku umbes 5000 mähet. Lapsevanemale tähendab see tohutu kasutatud mähkmete hulk lõputut prügikasti vahet jooksmist. Lisaks levitavad kasutatud mähkmed ebameeldivat lõhna ning baktereid.

 

Sangenic’u Nursery Essential mähkmekonteiner on tõhus ja hügieeniline abivahend kasutatud mähkmetest lahtisaamiseks, vabastades eluruumid ühtlasi ka ebameeldivast lõhnast ning pisikutest. Mähkmekonteiner peidab endas lõhnastatud antibakteriaalset kilekasetti. Iga konteinerisse pandud kasutatud mähe “pakitakse” eraldi õhukindlalt kilesse ja suletakse nii, et ebameeldivad lõhnad ja pisikud ei pääseks välja.

Kuidas mähkmekonteinerit kasutada?

Tõsta konteineri kaas üles, pista mähe sisse, suru see alla kuni haaratsiteni.

Seejärel keera sulgemismehhanismi nuppu, mis sulgeb kile õhukindlalt.

Nii on iga mähe on pakitud antibakteriaalsesse kilesse ja õhukindlalt suletud.
Pakitud mähkmetest moodustub “mähkmekett”.

Kui konteiner on täis, lõika kile lahti – selleks on konteineril vastav lõikamismehhanism. Võta kindlalt ja hügieeniliselt suletud “mähkmekett” ja vii see prügikasti.

Kuna mähkmekonteiner mahutab kuni 28 mähet, pead seda tühjendama ainult iga 5-6 päeva järel. Ühest kilekassetist piisab umbes kuuks ajaks.
Vahetatavaid kilekassette on lihtne juurde osta.

Sangenicu Nursery Essential mähkmekonteiner on kompaktse suurusega, steriilset valget värvi ning on disaini poolest lihtsalt sobitatav eluruumi sisustusse.

Kõik uued mähkmekonteinerid sisaldavad ühte kilekassetti ja on seega kohe kasutatavad.

Sangenic Nursery Essential mähkmekonteiner on võitnud oma idee ja kasutusmugavuse pärast mitmeid tunnustusi ning auhindu. 

 
Kodulehe tegemine (Poppworks OÜ)
4 Kids