lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Tommee Tippee mikrolaine aurusterilisaator

Toode: Tommee Tippee mikrolaine aurusterilisaator
Hind: 34.95 €
Toote kood: 5010415236005  
Saadavus: Hetkel otsas
Bränd: Tommee Tippee

Olenemata kas toidad last rinnaga või pudelist, on sterilisaator hädavajalik osa su lapse varustuses. Vastsündinud on äärmiselt vastuvõtlikud nakkustele, mistõttu on eluliselt oluline, et kõik lapse toitmisvarustus oleks pestud ja steriliseeritud – see kehtib nii rõngasluttide, pudeliluttide kui kõige muu kohta, mis laps suhu pistab.
Lihtne, kiire ja kena disainiga mikrolaineahju aurusterilisaatoril kulub tööks vaid 200 ml. vett ja 4 minutit (mikrolaineahju võimsusel 1100+ W.). Aurusterilisaator mahutab neli Tommee Tippee või muu tootja laia kaelaga lutipudelit ja tarvikud (või kuus standard kaelaga pudelit).
Ülima kasutusmugavuse tagab see, et avamata kaanega sterilisaatoris säilivad pudelid ja tarvikud steriilsena koguni 3 tundi!

Sterilisaator on veakindel - seal on Closer to Nature® pudelite hoidikud ning lutihoidikud ainulaadstele Closer to Nature® luttidele. See tagab, et aur steriliseerib need võimalikult tõhusalt. Liigenditega kaas juhib kogu auru-vee tagasi anumasse – mitte su töölauale – ja lisaturvalisuse tagamiseks on kaas lukustatav.
Tommee Tippee® Closer to Nature® mikrolaine aurusterilisaatori kaant saad kasutada ainulaadse steriilse pinnana, kuhu asetada puhtad pudelid peale steriliseerimist.


 

 
Kodulehe tegemine
4 Kids