lastk
 
 
lilled
map
 
 
 
top

swed seb
seb Liisi
dpd 

Tonimer Lab-Isotoonilised ampullid ninakoopa-silmasekreedi puhastamiseks (30x5ml)

Toode: Tonimer Lab-Isotoonilised ampullid ninakoopa-silmasekreedi puhastamiseks (30x5ml)
Hind: 16 € 10.00 €
Toote kood: 8033224818467  
Saadavus: Hetkel otsas

Vastsündinutele ja lastele mõeldud steriilne merevee isotooniline lahus, kergelt leeliseline; takistab liigse lima moodustumist nina limaskestal. Omab efektiivset puhastavat ja niisutavat toimet. Ei muuda nina limaskesta füsioloogilise pH taset. Aitab tugevdada nina limaskesta loomulikku kaitsevõimet. Sobib kasutamiseks ka lapse silmasekreedi eemaldamiseks, samuti silma tilgutamiseks punetuse ja ärrituse puhul, mis võib olla tingitud keskkonna mõjudest. Sobib ideaalselt kasutamiseks aerosoolteraapia lahusena (inhalatsiooniaparaatides Projet ja Airfamily).

Kasutus: Eemalda ampulli otsik keerates. Laps aseta lamama ühele küljele. Sisesta ampulli ots lapsele ninasõõrmesse ja vajuta; korda protseduuri teises ninasõõrmes. Lastel, kes on võimelised ise toodet kasutama, hoida pea kraanikausi kohal, kallutada pea küljele, panna ampulli ots ninasõõrmesse ja vajutada. Seejärel korrata protseduuri teises ninapooles. Võib kasutada rohkem kui üks kord päevas vastavalt vajadusele või vastavalt arsti soovitusele. Silma tilgutada 1-2 tilka. Silmasekreedi eemaldamiseks immutada lahusega steriilne marli ja puhastada.

TÄHELEPANU! Mitte kasutada süstaldes. Peale kasutamist ära nuuska nina 10 minuti jooksul. Silma tilgutamisel ei tohi ampulli ots puutuda kokku silmaga ega silmalauga. Tonimeri ühekordne ampull on mõeldud peale avamist kohe kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida valguse eest ja temperatuuril mitte üle 40° C.
Soolalahus, füsioloogiline lahus
 

 
Kodulehe tegemine
4 Kids